Якщо ви з задоволенням приймаєте у себе вдома рідних і друзів, то розкладний стіл книжка вам просто необхідний. Компанія КОМПАНІТ пропонує різні типорозміри розкладних столів в основних кольорах традиційних, темних і червоних порід дерева. Завдяки компактним розмірам, стіл-книжка в зібраному вигляді займає не більше ¼ — ½ м. кв. площі кімнати. А в розкритому стані за столом можуть комфортно розміститися 10-12 чоловік. Приховані усередині столу полиці і висувні ящики зручні для зберігання столових приладів. Стіл книжку також можна використовувати в якості письмового або комп'ютерного столу.

| Ширина, мм | 800 | |
| Глибина, мм | 532 | |
| Висота, мм | 750 | |
| У розкладеному вигляді, мм | 1900 | |
| Матеріал | Ламіноване ДСП | |
| Розмір упаковки: |
СТІЛ-КНИЖКА -3 — 810х170х740 мм. |
|
| Вага упаковки: |
54,8 кг +/-5% |
|
|
|
||
|
|
||
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Червоний |
| Комплектація столу | |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 732 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 467 ₴













