
Стіл Говерла-2 (білий) обідній розкладний, 1200(+400)*800, Мікс-Меблі
8 428 ₴
- В наявності
- Код: 8000255
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Довжина, мм | 120-160 |
| Ширина, мм | 80 |
| Висота, мм | 75 |
| Колір | білий |
| Каркас | масив натурального дерева бук |
| Стільниця | лакований МДФ |
Ми подбаємо про ваш комфорт. Магазин меблів Кредо-Меблі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Овальний |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 428 ₴






