
Стіл Говерла (слонова кістка) обідній розкладний, 1600(+400)*900, Мікс-Меблі
9 128 ₴
- В наявності
- Код: 8000251
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Довжина, мм | 160-200 |
| Ширина, мм | 90 |
| Висота, мм | 75 |
| Колір | слонова кістка |
| Каркас | масив натурального дерева бук |
| Стільниця | МДФ в шпоні / лакований |
Столи з масиву бука від виробника в інтернет магазині Dobralavka
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Овальний |
| Колір (відтінок) меблів | Слонова кістка (ivory) |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 128 ₴






