Опис:
Вартість даного пуфа бе ніші "Оскар" вказана в 1-ї категорії тканини. На Ваш вибір більше 1000 варіантів оббивки. Ціна пуфа "Оскар" змінюється в залежності від категорії тканини.
Пуф «Оскар» - прекрасний варіант класичного розкладного пуфа. У своєму дизайні він стриманий і дуже вишуканий. Він стане гідною прикрасою будь-якого куточка Вашого дому або офісу. Буде відмінно виглядати в спальні, вітальні, передпокою або кабінеті. буде гармонійно доповнювати Ваш туалетний столик або будь-який інший вид меблів. Не можна не зосередити свою увагу на оригінальній обробці пуфа: верхня частина оздоблена стяжками у формі ромба. В ніші пуфа Ви можете зберігати будь-які речі. Купивши Пуф «Оскар» Ви отримаєте комфортний стілець, зручну підставку для ніг і місце для зберігання потрібних речей.
Характеристики:
| Тип пуфа | Без ніші |
| Ширина | 73 |
| Глибина | 61 |
| Висота | 44 |
| Підстава | Пінополіуретан St 2542 |
| Матеріал | Тканина або шкіра |
| Додаткова комплектація |
Диван кутовий "Оскар" 260*175*101, спальне місце 192*132 Диван "Оскар" 3-х місний 220*94*101, спальне місце 197*143 Диван "Оскар" 2-х місний 202*94*101, спальне місце 197*120 Крісло "Оскар" 124*94*101 |
| Ящик для білизни | Немає |
| Виробник | Україна |
| Гарантія | 18 місяців |
Приємних Вам покупок в інтернет магазині «Кредо-Меблі».
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 440 мм |
| Глибина | 610 мм |
| Довжина | 730 мм |
| Основні | |
| Виробник | Модерн |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | ЛДСП |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Обивний матеріал | Велюр, Плюш, Гобелен, Жаккард, Шеніл, Репс, Вельвет, Рогожка, Мікрофібра, Вінілштучшкіра, Репс велюр, Терможаккард |
| Колір | Різні кольори |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 993 ₴




