Опис:
Пуфик вже давно став невід'ємним атрибутом сучасного інтер'єру. Це невелике затишне крісло чудово доповнює будь-який інтер'єр і допомагає правильно розставити акценти. Пуф "Бонус" відмінно впишеться в інтер'єр Вашої спальні і наповнить її додатковим комфортом. Широка колірна гамма вироби дозволить з легкістю вписатися в приміщення з будь-яким інтер'єром.
Ціна на пуф вказана в 3 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Кредо-Меблі індивідуально.
Характеристики:
| Ширина см | 62 |
| Глибина см | 62 |
| Висота, см | 62 |
| Матеріал | Тканина або шкіра |
| Виробник | Україна |
| Гарантія | 18 місяців |
Приємних Вам покупок в салоні меблів «Кредо-Меблі».
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НСТ Альянс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 62 мм |
| Глибина | 62 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 767 ₴




