Ширина, см: 160
Глибина, см: 38 / 54
Висота, см: 192 / 207
Вага, кг: 110
Колір: Дуб сонома, Вільха, Лісовий горіх, Венге
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: Плівковий МДФ + Дзеркало
Товщина ДСП та МДФ: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
ДВП: Звичайне
Комплектація: Затишок (МДФ) вішалка + Затишок (МДФ) ШГ
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 38 / 54
Висота, см: 192 / 207
Вага, кг: 110
Колір: Дуб сонома, Вільха, Лісовий горіх, Венге
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: Плівковий МДФ + Дзеркало
Товщина ДСП та МДФ: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
ДВП: Звичайне
Комплектація: Затишок (МДФ) вішалка + Затишок (МДФ) ШГ
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | модульна |
| Кількість предметів | 3 |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Вільха, Венге, Горіх лісовий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 2 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, дзеркало |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Висота | 2070 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 673 ₴









