Ширина, см: 85
Глибина, см: 37
Висота, см: 205
Вага, кг: 32
Колір: Дуб сонома / Білий, Венге магія, Білий
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП + Дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 1
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 37
Висота, см: 205
Вага, кг: 32
Колір: Дуб сонома / Білий, Венге магія, Білий
Матеріал корпусу: Ламінована ДСП
Матеріал фасаду: Ламінована ДСП + Дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Кількість пачок упаковки, шт.: 1
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Венге магія |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | дзеркало, ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 850 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 2050 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴








