Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 7820 грн
Бетон - 8212 грн
Стандартні кольори - 7820 грн
Бетон - 8212 грн
Глибина, см: 38
Висота, см: 192
Вага, кг: 82
Колір: Венге, Дуб сонома, Горіх, Бетон, Дуб тахо, Лісовий горіх, Вільха, Трюфель
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП + Дзркало
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
Напрямні: Роликові
Колір напрямних: Білий
ДВП: Звичайне
Упаковка: Комплектація
Упаковка: Івона вішалка + Івона ШГ
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | модульна |
| Кількість предметів | 3 |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий, Горіх, Дуб трюфель, Бетон світлий, Венге, Дуб сонома, Вільха |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 1920 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 602 ₴












