Ціна за кольором:
Стандартні кольори - 9282 грн
Бетон - 9747 грн
Стандартні кольори - 9282 грн
Бетон - 9747 грн
Глибина, см: 43
Висота, см: 192
Вага, кг: 70
Колір: Дуб світлий/Горіх, Венге/Дуб сонома, Дуб сонома/Горіх, Білий/Бетон, Дуб сонома
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: Плівковий МДФ + Дзеркало
Товщина ДСП та МДФ: 16 мм
Кромка: ПВХ
Товщина ПВХ: 0.4 мм
ДВП: Звичайне
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Кількість предметів | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб світлий сонома, Горіх, Бетон світлий, Венге, Дуб сонома, Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, дзеркало |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1300 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Висота | 1920 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 210 ₴










