Людину зустрічають по одягу, а враження про будинок і його господарів створюється в передпокої. Щоб акуратно помістити верхній одяг та взуття, поставити сумки і парасольки необхідна компактна меблі для передпокою. Купити передпокій для будинку або квартири ви можете в компанії КОМПАНІТ. Вашій увазі різноманітні моделі передпокоїв, виконаних з ламінованого ДСП в популярних кольорах дерева. Передпокої мають різну конфігурацію і габарити, щоб ви змогли вибрати ідеальний варіант для зберігання необхідного обсягу речей. Вішалки і полиці, дзеркало, висувні ящики і приховані шафки, — тепер всі речі будуть на своїх місцях.
| Ширина, мм | 1600 | |
| Глибина, мм | 373 | |
| Висота, мм | 2000 | |
| Корпус | ламіноване ДСП. | |
| Фасад |
ламіноване ДСП. |
|
| Розмір упаковки: |
ТАМАРА Ч. 1 — 1935х603х72 мм. |
|
| Вага упаковки: |
49 кг. +/-5% |
|
| Розмір упаковки: |
ТАМАРА Ч. 2 — 2006х352х100 мм |
|
| Вага упаковки: |
42,4 кг +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1600 мм |
| Глибина | 373 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 540 ₴














