- Ширина 800 мм
- Висота 550 мм
- Г либина 300 мм
- Розмір упаковки 770x305x85 mm
- Вага 9.2 кг +/-5%
- Матеріал ламіноване ДСП
Навісна полиця Компаніт П-11 — стильне та практичне рішення для зберігання книг, декоративних елементів, аксесуарів та дрібних речей. Компактні розміри та лаконічний дизайн дозволяють розмістити полицю у вітальні, спальні, дитячій кімнаті або робочому кабінеті, створюючи порядок та зручність.
Полиця виготовлена з якісної ЛДСП, стійка до навантажень та довговічна. Це функціональне рішення для організації простору та гармонійного оформлення інтер’єру.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість зовнішніх полиць | 1 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 1 шт. |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 800 мм |
| Глибина полиці | 550 мм |
| Висота полиці | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 125 ₴












