
Кухонний куточок Мальта 151*111, Компаніт
3 953 ₴
- В наявності
- Код: 300253
М'який кухонний куточок створює затишок і комфорт. Збирати всю сім'ю за обіднім столом стане вашою улюбленою традицією. Широкий вибір моделей кухонних куточків відрізняються розмірами і оздобленням. Різноманітні кольори ламінованої ДСП і безліч зразків оббивної тканини та шкірозамінника дозволять підібрати кухонний куточок для інтер'єру вашої кухні. Куточки обладнані системами зберігання з підйомними сидіннями. Тому ви можете зберігати там всі необхідні в побуті речі. У компанії КОМПАНІТ ви легко підберете кухонний стіл необхідного розміру і такого ж кольору, як і кухонний куточок.

| Ширина, мм | 1512 | |
| Глибина, мм | 1112 | |
| Висота, мм | 830 | |
| Корпус | ламіноване ДСП. Оббивний матеріал, тканина, шкірозамінник. | |
| Розмір упаковки: |
МАЛЬТА ч. 1 — 880х625х52 мм. |
|
| Вага упаковки: |
14 кг. +/-5% |
|
| Розмір упаковки: |
МАЛЬТА ч. 2 — 890х475х105 мм. |
|
| Вага упаковки: |
11,6 кг +/-5% |
|
| Розмір упаковки: |
МАЛЬТА ч. 3 — 630х630х390 мм. |
|
| Вага упаковки: |
3 кг. +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
| Колір оббивного матеріалу: |
Бостон Браун, Бостон Голд, Бостон Грей, Бостон Шоколад, Торонто Браун, Бордо, Бронза,Червоний, Сірий, Слонова кістка. |
|
|
|
||
|
|
||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Ні |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1520 мм |
| Глибина куточка | 1120 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 730 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бук, Венге, Махонь, Вільха, Горіх, Яблуко |
| Гарантійний термін | 12 |
| Вага | 25 кг |
| Наявність короби для зберігання | Ні |
- Ціна: 3 953 ₴













