Новинка

Кухонний куточок Аргентина 168*128, Компаніт
7 014 ₴
- В наявності
- Код: 300249
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зверніть увагу!
Ціна куточка в шкірозамінні - 7014 грн
Ціна куточка у тканині - 7452 грн
Ціна куточка в шкірозамінні - 7014 грн
Ціна куточка у тканині - 7452 грн
М'який кухонний куточок створює затишок та комфорт. Збирати всю сім'ю за обіднім столом стане вашою улюбленою традицією. Широкий вибір моделей кухонних куточків відрізняються розмірами та оздобленням. Різноманітні кольори ламінованого ДСП та безліч зразків оббивної тканини та шкірозамінника дозволять підібрати кухонний куточок для інтер'єру вашої кухні. Кути обладнані системами зберігання з підйомними сидіннями. Тому ви можете зберігати там усі необхідні у побуті речі. У компанії КОМПАНІТ ви легко підберете кухонний стіл необхідного розміру і такого ж кольору, як кухонний куточок.
- Ширина, см: 168
- Глибина, см: 128
- Висота, см: 85
- Колір куточка: Бук на горіху, Венге світлий на темному вензі, Дуб сонома на горіху, Німфея Альба, Вільха на яблуні, Горіх на вільсі, Яблуня на вільсі
- Кожзам: Бордо, Слонова кістка, Сірий, Рудий, Бронза
- Тканина: Бостон, Бостон chocolate, Бостон gold, Бостон brown, Торонто brown, Балатон 96
- Спальне місце: Ні
- Ніша для речей: Є
- Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП
- Покриття: Кожзам, тканина
- Розмір та вага упаковки:
- ч.1 - 1060х750х73 мм / 24,8 кг. +/-5%
- ч.2 - 1260х440х180 мм / 16,6 кг. +/-5%
- ч.3 - 630х630х390 мм / 3,6кг. +/-5% - Упаковка: Гофрокартон
- Гарантія: 18 місяців


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Венге, Дуб сонома, Вільха, Яблуня, Німфеа альба, Бук натуральний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад кухонного куточка | |
| Диван кутовий | 1 шт. |
| Комплектація куточка | |
| Короб для зберігання | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Опори столу | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1680 мм |
| Глибина куточка | 1280 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність короби для зберігання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 014 ₴











