
Ліжко Фантазія 1,6 НСТ Альянс
від 10 617 ₴
- Під замовлення
- Код: 200085
Відправка з 17 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двоспальне ліжко «Фантазія» подарує Вам комфорт і затишок. Узголів'я ліжка оббите м'яким валиком і оформлено меблевими тканинами, а боковини приємні і практичні. Двоспальне ліжко «Фантазія» виготовляється в двох типорозмірах спального місця (160 і 140 см ). На ліжко встановлюється матрац серії «ДК» на дерев'яному каркасі, виробництва фабрики «НСТ Альянс»,обтягнутий матрацної жаккардовою тканиною (модель: «Фантазія М»), або тканиною (модель: «Фантазія»). Матрац встановлюється на механізм підйому. Додаткові аксесуари: подушки «Діана», «Рів'єра»,«Віраж», «Соната»; приліжкова тумба «Рів'єра». Можливе виконання матраца в оббивної тканини.
| Ширина, див | 176 | |
| Глибина, см | 203 | |
| Висота ліжка, см | 108 | |
| Висота спального місця від статі, см | 51 | |
| Спальне місце, см | 160*200 | |
| Каркас ліжка | ламіноване ДСП | |
| Оббивка | Тканина або шкіра | |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НСТ Альянс |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Так |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 108 см |
| Довжина ліжка | 176 см |
| Ширина ліжка | 203 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 51 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | тканина |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 10 617 ₴




