
Ліжко Каміла 1.6, з підйомним матрацом, НСТ Альянс
від 10 978 ₴
- В наявності
- Код: 200089
Ціна вказана за ліжко Каміла-1,6 з матрацом на підйомному механізмі серії "ДК" у 3-й групі тканини.
Двоспальне ліжко «Каміла» — класична модель. Узголів'я ліжка пом'якшено, а боковини, оформлені тканиною,приємні на дотик і практичні. Супутні аксесуари додадуть інтер'єру завершеності.На ліжко «Камілла» і «Камілла 2» встановлюються матраци серії «ДК» на дерев'яному каркасі виробництва фабрики«НСТ Альянс». Матрац встановлюється на механізм підйому. Додаткові аксесуари:подушки «Діана», «Рів'єра»;приліжкова тумба «Рів'єра»;пуфи «Каміла», «Каміла 2», «Банкетка 2».
| Ширина, див | 170 | |
| Глибина, см | 210 | |
| Висота, см | 90 | |
| Спальне місце, см | 160*200 | |
| Варіанти оббивки | Тканина, кожзам | |
Характеристики матраца ДК 1600*2000
Висота: 21 см
Довжина: 200 см
Ширина: 160 см
Країна виробник: Україна
Наповнення: Жаккард, синтепон, флізелін, повсть 1250мм,повсть 500мм,пружинний блок h*120 ветковой,ватин,каркас,флізелін
Тип: На дерев'яному каркасі
Розміри: 1600*2000
Рекомендоване навантаження на 1 сп місце: До 130 кг
Жорсткість: Середньої жорсткості
Виробник: ТОВ "НСТ Альянс"
Ліжка і матраци, на яких Вам буде зручно відпочивати, в інтернет магазині меблів Кредо-Меблі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НСТ Альянс |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Так |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Тип підйомного механізму | Газ-ліфт |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 90 см |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Ширина ліжка | 178 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
- Ціна: від 10 978 ₴





