Опис:
Вартість крісла розкладного Честер вказана в 1-ї категорії тканини. Магазин Кредо-Меблі готовий запропонувати Вам більше 1000 варіантів оббивки. Ціна крісла Честер змінюється в залежності від категорії тканини.
Класика вічна. Це чудове крісло розкладне є повним підтвердженням. Прямі, чіткі лінії спинки і підлокітників - візитна картка класики. Крім всього цього, дивує приголомшливо стильний забарвлення оббивки і існуюча варіація всілякої тканинної оббивки. Таке крісло чудово підійде в вітальню, кабінет або кімнату. Існує можливість трансформації у ліжко. Зручний і міцний матрац з сучасного наповнювача поліуретану допоможе переконатися в правильності вибору. А чудова зручна подушка як не можна краще допоможе розслабитися. Масивні ніжки служать не тільки надійним захистом для вашого підлогового покриття, але і є своєрідним додатковим елементом декору.
Характеристики:
| Тип крісла | Розкладне |
| Механізм трансформації | Алеко |
| Ширина | 95 |
| Глибина | 96 |
| Висота | 100 |
| Спальне місце | 189*61 |
| Основа спального місця | Пружинний блок |
| Матеріал | Тканина або шкіра |
| Додаткова комплектація |
Диван кутовий "Честер" 228*175*100, спальне місце 194*126 Прямий Диван "Честер": 228*98*100, спальне місце 194*127 Крісло не розкладне "Честер" 92*96*100 |
| Ящик для білизни | Немає |
| Виробник | Україна |
| Гарантія | 18 місяців |
Салон меблів «Кредо-Меблі» завжди радий бачити Вас у нас в гостях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Механізм трансформації спального місця | Алеко |
| Анатомічні властивості | Так |
| Обивний матеріал | Велюр, Гобелен, Жаккард, Шеніл, Оксамит, Рогожка, Мікрофібра, Репс велюр, Терможаккард, Вельвет |
| Колір | Різні кольори |
| Вид м'яких меблів | крісло-ліжко |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 95 см |
| Глибина | 96 см |
| Висота з урахуванням спинки | 86 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП, фанера, дерев'яний брус |
| Каркас крісла | фанера, дерев'яний брус, ЛДСП, ДВП |
| Основа сидіння | меблеві пружини |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 189 см |
| Ширина спального місця | 61 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан, синтепон, термоповсть, меблеві пружини |
- Ціна: від 8 554 ₴





