
Крісло розкладне «Скіф», Модерн
від 7 167 ₴
- Під замовлення
- Код: 100140
Відправка з 17 квітня 2026Ціна на розкладне крісло "Скіф" вказана в 1-ї категорії тканини. Салон меблів Кредо-Меблі готовий запропонувати Вам більше 1000 варіантів оббивки.
Вартість крісла може змінюється в залежності від категорії тканини.
Це крісло повністю відповідає своїй назві. У нього гордий вигляд завдяки піднесеним плавним лініям підлокітників, прикрашених темним натуральним деревом. Невисока м'яка спинка. Це крісло- типовий представник класицизму. Воно призначене для відпочинку і несе в собі неповторний елемент декору у вашому інтер'єрі. Дане крісло оснащене функцією розкладання, і може спокійно вписатися в інтер'єр кімнати, замінивши комфортне ліжко. Механізм «Колібрі» є міцним і комфортним, тому що захищає спину від прогинання під час сну. Наповнювач прослужить довгий час, т. к. виконаний изпенополиуретана і допоможе Вам гідно насолодитися відпочинком.

Характеристики крісла Скіф:
| Тип крісла | Розкладне |
| Механізм трансформації | Колібрі |
| Ширина | 88 |
| Глибина | 90 |
| Висота | 96/64 |
| Спальне місце | 60*188 |
| Основа спального місця | Букові ламелі |
| Матеріал оббивки | Тканина або шкіра |
| Додаткова комплектація |
Диван "Скіф" прямої: 211*88*96, спальне місце 122*186 Крісло не розкладне "Скіф": 82*88*96 |
| Ящик для білизни | Немає |
| Виробник | Україна |
| Гарантія | 18 місяців |
Магазин меблів «Кредо-Меблі» завжди радий бачити Вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Обивний матеріал | Велюр, Гобелен, Жаккард, Шеніл, Оксамит, Рогожка, Мікрофібра, Репс велюр, Терможаккард, Вельвет |
| Колір | Різні кольори |
| Вид м'яких меблів | крісло-ліжко |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 90 см |
| Висота з урахуванням спинки | 96 см |
| Висота сидіння | 64 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП, фанера, дерев'яний брус |
| Каркас крісла | фанера, дерев'яний брус, ЛДСП, ДВП |
| Основа сидіння | пружинна змійка, дерев'яні ламелі |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 188 см |
| Ширина спального місця | 60 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан, синтепон, термоповсть |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Механізм трансформації спального місця | Колібрі |
- Ціна: від 7 167 ₴








