Опис:
Вартість крісла "Бонус" вказана у 3-й категорії тканини. Салон меблів Кредо-Меблі готовий запропонувати Вам більше 1000 варіантів оббивки. Ціна на крісло може змінюється в залежності від категорії тканини
Характеристики:
| Ширина см | 100 |
| Глибина см | 105 |
| Висота, см | 85 |
| Спальногое місце см | 62*150 |
| Матеріал | Тканина або шкіра |
| Виробник | Україна |
| Гарантія | 18 місяців |
Красла для будь-якого інтер'єру в інтернет магазині меблів Кредо-Меблі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НСТ Альянс |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Вид м'яких меблів | крісло-ліжко |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням спинки | 85 см |
| Глибина | 105 см |
| Ширина | 100 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 150 см |
| Ширина спального місця | 162 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 7 889 ₴







