Опис:
Вартість на Крісло "Еш" розкладне вказана у 3-й категорії тканини. Салон меблів Кредо-Меблі готовий запропонувати Вам більше 1000 варіантів оббивки. Ціна може змінюватися в залежності від категорії тканини.
Варіанти розкрою крісла ЕШ:

Характеристики:

| Тип крісла | Розкладне |
| Механізм трансформації | Акордеон |
| Ширина | 88 |
| Глибина | 109 |
| Висота | 92 |
| Спальне місце | 60*193 |
| Основа спального місця | Пружинний блок "Змійка" |
| Матеріал | Тканина або шкіра |
| Додаткова комплектація | Диван "Еш" 1,2: 150*99*88, спальне місце 120*193 Диван "Еш" 1,35: 165*99*88, спальне місце 135*193 |
| Ящик для білизни | Є |
| Виробник | Україна |
| Гарантія | 18 місяців |
Вдалих Вам покупок в інтернет магазині Кредо-Меблі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НСТ Альянс |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Вид м'яких меблів | крісло-ліжко |
| Механізм трансформації спального місця | Акордеон |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням спинки | 92 см |
| Глибина | 109 см |
| Ширина | 88 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 193 см |
| Ширина спального місця | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 157 ₴










