
Крісло «Х'юстон», Модерн
від 8 890 ₴
- Під замовлення
- Код: 100149
Відправка з 17 квітня 2026Опис:
Вартість крісла нераскладного "Х'юстон" вказана в 1-ї категорії тканини. Салон меблів Кредо-Меблі готовий запропонувати Вам більше 1000 варіантів оббивки. Ціна може змінюватися в залежності від категорії тканини.
Це велике не розкладне крісло чудово впишеться у велику вітальню і кабінет. Дуже красива оббивка зі штучної шкіри виділяє його серед родичів. Крім привабливості оббивки можна говорити про практичність - вона легко піддається чищенню в домашніх умовах спеціальною серветкою або пилососом. В даному екземплярі цікаво виглядають підлокітники - вони прикрашені вставками з темного дерева і утворюють силует, схожий на пелюстку. Неймовірно красива і зручна спинка буде помітно виділяти крісло на тлі іншої меблів. Крім краси, наповнювач спинки зроблений з пінополіуретану, і забезпечить вашій спині комфортний відпочинок. А якісний каркас з міцного металу буде запорукою довгої служби вашого улюбленця.
Характеристики:
| Тип крісла | Не розкладне |
| Механізм трансформації | немає |
| Ширина | 98 |
| Глибина | 115 |
| Висота | 101 |
| Спальне місце | |
| Основа спального місця | Букові ламелі |
| Матеріал | Тканина або шкіра |
| Додаткова комплектація |
Диван кутовий "Х'юстон": 270*200*101, спальне місце 126*196 Прямий Диван "Х'юстон": 215*98*101, спальне місце 140*196 |
| Білизняний ящик | Немає |
| Виробник | Україна |
| Гарантія | 18 місяців |
Приємних Вам покупок в інтернет магазині «Кредо-Меблі».
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Обивний матеріал | Велюр, Гобелен, Жаккард, Шеніл, Оксамит, Вельвет, Рогожка, Мікрофібра, Репс велюр, Терможаккард |
| Колір | Різні кольори |
| Вид м'яких меблів | Крісло нерозкладне |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 115 см |
| Глибина | 98 см |
| Висота з урахуванням спинки | 101 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | фанера, дерев'яний брус, ЛДСП, ДВП |
| Основа сидіння | дерев'яні ламелі |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан, синтепон, термоповсть |
- Ціна: від 8 890 ₴



