Опис:
Вартість даного крісла "Оскар" вказана в 1-ї категорії тканини. На Ваш вибір більше 1000 варіантів оббивки. Ціна крісла Оскар змінюється в залежності від категорії тканини.
Не дарма таке крісла дали назву «Оскар». Його власником може бути тільки людина з вишуканим, витонченим смаком. Воно гарне, багате, пишне. Крісло прекрасно будет гармонировать в гостиной, выполненной в светлых тонах. Оно снабжено механизмом раскладывания и послужит прекрасным спальным местом в случае длительных посиделок. Каркас, сделанный из металла, прослужит качественно на протяжении много лет, а материал для обивки- прочный и износостойкий. Он легко поддается чистке в домашних условиях. Существует также возможность подобрать другой цвет обивки, благодаря большому выбору обивочных тканей. Удобные подлокотники дополнительно оснащены мягкими удобными подушками, подарят чувство домашнего уюта.
Характеристики:
| Тип кресла | Не розкладне |
| Механізм трансформації | Немає |
| Ширина | 124 |
| Глибина | 94 |
| Висота | 101 |
| Підстава | Букові ламелі |
| Матеріал | Тканина або шкіра |
| Додаткова комплектація |
Диван кутовий "Оскар": 265*175*101, спальне місце: 132*192 Прямий Диван "Оскар" 3-х місний: 220*94*101, спальне місце 143*197 Прямий Диван "Оскар" 2-х місний: 202*94*101, спальне місце 120*197 Пуф "Оскар" : 73*61*44 |
| Ящик для білизни | Немає |
| Виробник | Україна |
| Гарантія | 18 місяців |
Інтернет магазин меблів «Кредо-Меблі». Порадуйте себе новим інтер'єром.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Обивний матеріал | Велюр, Гобелен, Жаккард, Шеніл, Оксамит, Рогожка, Мікрофібра, Репс велюр, Терможаккард, Вельвет |
| Колір | Різні кольори |
| Вид м'яких меблів | Крісло нерозкладне |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 124 см |
| Глибина | 94 см |
| Висота сидіння | 101 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | фанера, дерев'яний брус, ЛДСП, ДВП |
| Основа сидіння | пружинна змійка, меблеві пружини, дерев'яні ламелі |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан, синтепон, термоповсть |
- Ціна: від 10 121 ₴





