
Крісло Кондор, Модерн
6 476 ₴
- Під замовлення
- Код: 100100
Відправка з 17 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис:
Вартість даного крісла не розкладного "Кондор" вказана в 1-ї категорії тканини. На Ваш вибір більше 1000 варіантів оббивки. Ціна не розкладного крісла змінюється в залежності від категорії тканини.
Стильне рішення для сучасної вітальні в стилі «хай - тек ». Креслпро максимально підходить під це дизайнерське рішення, оскільки воно має чіткі лінії, не займає багато місця в приміщенні і багатофункціональне. Підлокітники крісла- не тільки зручні і красиві, вони мають секрет - акуратно вбудовані полички. Оббивка поєднує в собі класичну дрібну клітку і квіти різних розмірів. Дуже цікаве рішення даного варіанту. Про якість оббивки хвилюватися не доведеться, оскільки вона з міцного матеріалу, а широкий асортимент оббивної тканини зможе догодити кожному.
Характеристики:
| Тип крісла | Не розкладне |
| Ширина | 85 |
| Глибина | 90 |
| Висота | 95 |
| Основа спального місця | Букові ламелі |
| Матеріал | Тканина або шкіра |
| Додаткова комплектація |
Диван кутовий "Кондор": 258*187*87, спальне 140*201 Прямий Диван "Кондор": 208*90*87, спальне 140*209 |
| Ящик для білизни | Немає |
| Made in | Україна |
| Гарантія | 18 місяців |
Меблевий салон «Кредо-Меблі» завжди радий бачити Вас.Ми продаємо лише якісну меблі в Броварах, в Києві чи будь-якому місті України
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Обивний матеріал | Велюр, Гобелен, Жаккард, Шеніл, Оксамит, Вельвет, Рогожка, Мікрофібра, Репс велюр, Терможаккард |
| Колір | Різні кольори |
| Вид м'яких меблів | Крісло нерозкладне |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 112 см |
| Глибина | 90 см |
| Висота сидіння | 87 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | фанера, дерев'яний брус, ЛДСП, ДВП |
| Основа сидіння | дерев'яні ламелі |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Декоративна полка | у підлокітниках |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан, синтепон, термоповсть |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 476 ₴




