Опис:
Вартість крісла розкладного "Вероніка" вказана у 3-й категорії тканини. Ціна розкладного крісла "Вероніка" змінюється в залежності від категорії тканини.
Можливо замовляти подушки "Вероніка" в комплекті з кріслом.
Крісло «Вероніка» - справжнє чарівництво для Вашого інтер'єру. Він буде чудовою прикрасою для спальні, вітальні або дитячої. Така оригінальна модель сподобається і гламурною дівчиною, і маленькій принцесі. крісло декороване двома вертикальними стяжками. М'які плавні лінії крісла не залишать байдужими, так і хочеться зануритися в атмосферу комфорту і затишку. Цей чудовий варіант м'яких меблів стане родзинкою Вашого житла. На ньому можна приємно провести дозвілля і комфортно відпочити.
Характеристики:
| Тип крісла | Розкладне |
| Механізм трансформації | Книжка |
| Ширина | 116 |
| Глибина | 92 |
| Висота | 92 |
| Спальне місце | 116*120 |
| Основа спального місця | Пружинний блок |
| Матеріал | Тканина або шкіра |
| Ящик для білизни | Є |
| Виробник | Україна |
| Гарантія | 18 місяців |
Тільки якісна меблі для гостінних у Броварах, в Києві чи будь-якому місті України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НСТ Альянс |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Вид м'яких меблів | Крісло нерозкладне |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням спинки | 92 см |
| Глибина | 92 см |
| Ширина | 116 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
| Колір | Будь |
- Ціна: від 8 112 ₴






