Опис:
Крісло "Маестро" поєднує в собі ефектний зовнішній вигляд і функціональність. МДФ накладки дозволяють з користю використовувати бильцях в якості підставки.
Ціна вказана на крісло в 3 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Кредо-Меблі індивідуально.
Характеристики:
| Ширина см | 105 |
| Глибина см | 90 |
| Висота, см | 100 |
| Основа спального місця | Дерев'яний каркас, пружинний блок типу "змійка" |
| Матеріал | Тканина або шкіра |
| Виробник | Україна |
| Гарантія | 18 місяців |
Приємних Вам покупок в салоні меблів «Кредо-Меблі».
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НСТ Альянс |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Вид м'яких меблів | Крісло нерозкладне |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням спинки | 100 см |
| Глибина | 90 см |
| Ширина | 105 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 806 ₴





