Опис:
Вартість крісла розкладного "Бостон" вказана у 3-й категорії тканини. Салон меблів Кредо-Меблі готовий запропонувати Вам більше 1000 варіантів оббивки. Ціна може змінюватися в залежності від категорії тканини
Характеристики:
| Тип крісла | Розкладне |
| Механізм трансформації | Акордеон |
| Ширина см | 100 |
| Глибина см | 105 |
| Висота, см | 100 |
| Спальне місце см | 60*188 |
| Основа спального місця | Пружинний блок, пенопоулиретан |
| Матеріал | Тканина або шкіра |
| Додаткова комплектація | Диван "Бостон " 1,6: 200*105*100, спальное 160*188 Диван "Бостон " 1,4: 180*105*100, спальное 140*188 Диван "Бостон " 1,1: 150*105*100, спальное 110*188 |
| Ящик для белья | Есть |
| Производитель | Украина |
| Гарантия | 18 месяцев |
Мебельный салон Dobralavka.com.ua всегда рад видеть Вас.Мы продаем только качественную мебель в Броварах, в Киеве или любом городе Украины
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НСТ Альянс |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Вид м'яких меблів | крісло-ліжко |
| Механізм трансформації спального місця | Акордеон |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням спинки | 100 см |
| Глибина | 105 см |
| Ширина | 100 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 188 см |
| Ширина спального місця | 60 см |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 859 ₴





