Опис:
Вартість крісла для бару "Кофорт-Н" вказана у 3-й категорії тканини. Салон меблів Кредо-Меблі готовий запропонувати Вам більше 1000 варіантів оббивки. Ціна може змінюватися в залежності від категорії тканини.
Характеристики:
| Тип крісла | Не розкладне |
| Механізм трансформації | Немає |
| Ширина см | 65 |
| Глибина см | 67 |
| Висота, см | 77 |
| Спальне місце | Немає |
| Підстава сидіння | Пенопоулиретан |
| Матеріал оббивки | Кожзам, тканина або шкіра |
| Ніша | Є |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантія | 18 місяців |
Салон меблів «Добра Лавка» завжди радий бачити Вас. Ми продаємо лише якісну меблі в Броварах, в Києві чи будь-якому місті України
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НСТ Альянс |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Вид м'яких меблів | Крісло нерозкладне |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота з урахуванням спинки | 77 см |
| Глибина | 67 см |
| Ширина | 65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 901 ₴




