Комоди – це незамінний елемент меблів для будинку або квартири. Безліч типорозмірів комодів дозволяють легко вибрати підходящий варіант меблів. Комоди встановлюються в спальні для зберігання постільної білизни, рушників та одягу. Комод необхідний в дитячій, щоб дитина з ранніх років звикав до порядку. Комоди у вітальні або передпокою незамінні для зберігання документів і паперів. На комоді можна залишити телефон, ключі або записну книжку. Безліч варіантів забарвлень шпону в кожній моделі дозволяють підібрати комод для кімнати, виконаної в класичному, так і сучасному стилі.
| Ширина, мм | 804 | |
| Висота, мм | 986 | |
| Глибина, мм | 448 | |
| Корпус | ламіноване ДСП. | |
| Фасад | ламіноване ДСП. | |
| Розмір упаковки: |
КОМОД-2Д — 955х450х150мм. |
|
| Вага упаковки: |
34,4 кг +/-5% |
|
| Відео: |
|
|
| Колір ДСП: |
|
|
|
|
||
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 98.6 см |
| Глибина комода | 44.8 см |
| Ширина комода | 80.4 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 028 ₴















