Характеристики
| Ширина, див | 150 | |
| Глибина, см | 37 | |
| Висота, см | 91 | |
| Корпус | ДСП: Венге магія. | |
| Фасад |
ДСП: Дуб родос. |
|
Комод 1500 «Марк» має особливий шарм і стильну невимушеність. На перший погляд здається, що він самий звичайний, але це зовсім не так. У цьому комоді сплелися два гармонійних кольору. Корпус виконаний у кольорі венге магія, а фасади в кольорі дуб родос, родзинкою стало те, що фасад верхнього невеликого висувного ящика виконали в кольорі венге магія і додали фрезерування – це незвичайне виконання.
Даний комод складається з однієї секції, яка має:
- ліворуч одну полицю;
- посередині один маленький висувний ящик і три великі висувних ящика;
- праворуч також одна полиця.
![]() |
Колір фасаду:
![]() |
Найнижчі ціни тільки у нас, в магазині меблів "Кредо-Меблі".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 91 см |
| Глибина комода | 37 см |
| Ширина комода | 150 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 683 ₴







