Комоди — це незамінний елемент меблів для дому чи квартири. Різноманіття типорозмірів комодів дозволяє легко підібрати найбільш підходящий варіант. У спальні комоди використовують для зберігання постільної білизни, рушників та одягу. У дитячій комод допомагає малюкові з ранніх років привчатися до порядку. У вітальні або передпокої комоди незамінні для зберігання документів і паперів. На комоді зручно залишити телефон, ключі або записник.
Великий вибір відтінків шпону в кожній моделі дає можливість підібрати комод для кімнати, оформленої як у класичному, так і в сучасному стилі.
| Ширина, мм | 924 | |
| Висота, мм | 986 | |
| Глибина, мм | 448 | |
| Корпус | ламіноване ДСП | |
| Фасад | ламіноване ДСП | |
| Розмір упаковки: |
КОМОД-4Д — 952х450х165мм. |
|
| Вага упаковки: |
41,6 кг. +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
|
|
||
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 92.4 см |
| Глибина комода | 44.8 см |
| Висота комода | 98.6 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Будь |
| Плавне закривання двійок | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 105 ₴















