
Стіл письмовий Малюк з регулюванням по висоті, Компаніт
1 161 ₴
- В наявності
- Код: 5085
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Письмовий стіл – це обов'язковий предмет меблів і для дитини, і для дорослого. Дошкільники стіл необхідний для навчання азам грамоти, малювання, ліплення з пластиліну та інших занять з розвитку моторики. Школяр користується письмовим столом впродовж 11 років навчання. В ящиках столу повинні розміщуватися підручники і зошити, альбоми та приладдя для творчості. Для старшокласників і студентів, можливо, письмовий стіл поступиться місце в кімнаті комп'ютерного. У будь-якому випадку, асортимент моделей в різних кольорах ламінованого ДСП дозволить купити письмовий стіл, який найкращим чином підходить для вашого інтер'єру.
| Ширина, мм | 660 | |
| Глибина, мм | 430 | |
| Висота, мм | від 511 до 700 | |
| Корпус | ламіноване ДСП. | |
| Розмір упаковки: |
МАЛЮК — 660х430х65 мм. |
|
| Вага упаковки: |
9,4 кг +/-5% |
|
| Колір ДСП: |
|
|
|
|
||
|
|
||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стіл учнівський одномісний |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 660 мм |
| Глибина столу | 430 мм |
| Висота столу | 700 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 511 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 51-70 |
| Глибина, см | 43 |
| Ширина, див | 66 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 161 ₴














