
Газетниця підлогова дерев'яна - Мікс Меблі
1 988 ₴
- В наявності
- Код: 800051
+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Часто ми стикаємося з такою проблемою як безлад в розташуванні газет і журналів. Щоб уникнути цього і мати можливість завжди знайти необхідний журнал або каталог варто розташувати у вашому будинку такий стильний і оригінальний предмет меблів, як газетниця.
| Ширина см | 30 |
| Глибина см | 50 |
| Висота, см | 50 |
| Колір | світлий горіх,горіх темний,яблуня |
| Каркас | масив натурального дерева вільха |
| Стільниця і корпус | дерево |
| Вага кг | 3,5 |
Ми подбаємо про ваш комфорт. Магазин меблів Кредо-Меблі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | фігурна |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх світлий, Горіх темний |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 500 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Довжина столика | 300 мм |
| Комплектація столика | |
| Газетниця | 1 шт. |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Колір | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 988 ₴






