- Ширина602 мм
- Висота1100 мм
- Глибина470 мм
- Розмір упаковки1100x450x105 мм
- Вага29.35 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Комод 4-1Л від Компаніт — це практичне та функціональне рішення для зберігання речей у житлових приміщеннях. Модель поєднує кілька відділень, що дозволяє зручно й охайно розміщувати одяг, білизну, текстиль, документи та повсякденні речі, підтримуючи порядок і раціональну організацію простору.
Продумана конструкція забезпечує комфорт у щоденному користуванні та зручність розподілу вмісту. Комод чудово підійде для спальні, вітальні, дитячої кімнати, передпокою або кабінету. Універсальний дизайн гармонійно вписується в сучасні інтер’єри, а якісні матеріали гарантують надійність, стійкість і тривалий термін служби.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 61 см |
| Глибина комода | 47 см |
| Висота комода | 110 см |
| Вага | 29.35 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 997 ₴












