- Ширина1060 мм
- Висота739 мм
- Глибина412 мм
- Розмір упаковки1050х412х152 mm
- Вага36 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Комод-Стіл від Компаніт — це функціональний та універсальний предмет меблів, який поєднує в собі можливості комода і робочого столу. Таке рішення ідеально підходить для раціональної організації простору у квартирі чи будинку, особливо в приміщеннях з обмеженою площею.
Модель призначена для зручного зберігання одягу, білизни, документів і побутових дрібниць, а також для використання як письмовий або робочий стіл. Комод-Стіл чудово підійде для дитячої кімнати, спальні, вітальні, кабінету або домашнього офісу. Продумана конструкція забезпечує комфорт у щоденному користуванні, а універсальний дизайн легко вписується в сучасний інтер’єр.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 106 см |
| Глибина комода | 42 см |
| Висота комода | 74 см |
| Вага | 36 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 487 ₴












