- Ширина700 мм
- Висота2007 мм
- Глибина400 мм
- Вага1 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Передпокій «Злата-2» від Компаніт — це функціональний і практичний меблевий комплект для організації простору у вхідній зоні. Модель призначена для зручного зберігання верхнього одягу, взуття та повсякденних аксесуарів, допомагаючи підтримувати порядок і створювати охайний вигляд передпокою або коридору.
Раціональна компоновка елементів дозволяє ефективно використовувати доступний простір, що робить передпокій «Злата-2» вдалим рішенням для квартир і будинків з різним плануванням. Меблі органічно вписуються в інтер’єр передпокою, коридору або холу. Універсальний дизайн гармонійно поєднується з різними стилями інтер’єру, а якісні матеріали забезпечують надійність, стійкість і довговічність у щоденному користуванні.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | модульна |
| Кількість предметів | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 700 мм |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип фасаду шафи | розпашній |
| Кількість стулок (дверей) | 1 |
| Наявність дзеркала | на зовнішній стороні фасаду |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 700 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 2007 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 776 ₴






