- Ширина885 мм
- Висота315 мм
- Глибина275 мм
- Розмір упаковки885х290х82 мм
- Вага11.3 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Полиця П-36 від Компаніт — це практичний і функціональний елемент настінних меблів для зберігання та декоративного оформлення інтер’єру. Модель призначена для розміщення книг, навчальних матеріалів, декоративних предметів, фотографій, сувенірів, кімнатних рослин та інших повсякденних речей, допомагаючи підтримувати порядок і ефективно використовувати простір кімнати.
Настінна конструкція дозволяє раціонально задіяти вертикальний простір і звільняє корисну площу приміщення. Полиця П-36 органічно вписується у вітальню, спальню, дитячу кімнату, передпокій, кухню або домашній кабінет. Універсальний лаконічний дизайн легко поєднується з різними стилями інтер’єру, а якісні матеріали гарантують надійність і довговічність у щоденному користуванні.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Матеріал | ДСП |
| Ширина | 885 мм |
| Висота | 315 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Тип встановлення полиці | підлогова |
| Наявність висувних ящиків | Так |
| Глибина | 275 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴












