- Ширина300 мм
- Висота840 мм
- Глибина300 мм
- Розмір упаковки840х300х66 мм
- Вага10.87 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Полиця П-32 від Компаніт — це зручне та універсальне рішення для настінного зберігання й охайного оформлення інтер’єру. Модель призначена для розміщення книг, навчальних матеріалів, декоративних елементів, фотографій, сувенірів, кімнатних рослин та інших повсякденних речей, допомагаючи підтримувати порядок і ефективно використовувати простір приміщення.
Настінна конструкція дозволяє раціонально задіяти вертикальний простір і звільняє корисну площу кімнати. Полиця П-32 гармонійно вписується у вітальню, спальню, дитячу кімнату, передпокій, кухню або домашній кабінет. Універсальний лаконічний дизайн легко поєднується з різними стилями інтер’єру, а якісні матеріали гарантують надійність і довговічність у щоденному користуванні.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Матеріал | ДСП |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 840 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Глибина | 300 мм |
| Кількість полиць | 3 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 016 ₴












