- Ширина850 мм
- Висота250 мм
- Глибина300 мм
- Розмір упаковки850х284х48 мм
- Вага7.4 кг +/-5%
- Матеріалламіноване ДСП
Полиця П-30 від Компаніт — це зручний і функціональний елемент настінних меблів для організації зберігання та оформлення інтер’єру. Модель призначена для розміщення книг, навчальних матеріалів, декоративних предметів, фотографій, сувенірів, рослин та інших повсякденних речей, допомагаючи підтримувати порядок і ефективно використовувати простір кімнати.
Настінна конструкція дозволяє раціонально задіяти вертикальний простір і звільняє корисну площу приміщення. Полиця П-30 гармонійно вписується у вітальню, спальню, дитячу кімнату, передпокій, кухню або домашній кабінет. Універсальний лаконічний дизайн поєднується з різними стилями інтер’єру, а якісні матеріали гарантують надійність і довговічність у процесі користування.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | ДСП |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Висота | 250 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Кількість рівнів | 6 шт. |
| Глибина | 300 мм |
| Кількість полиць | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 671 ₴












