Новинка

Шафа 2Д2Ш Фріда, Світ Меблів
6 485 ₴
- Під замовлення
- Код: 2970
Відправка з 07 квітня 2026+380 (98) 693-07-78
Киевстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна за кольором:
Тоффі - 6884 грн
Дуб Ліворно / Чорний - 5766 грн
Глибина, см: 52
Висота, см: 211
Колір: Тоффі, Дуб Ліворно / Чорний
Корпус: ДСП
Фасад: МДФ
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 2105 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Тоффі, Чорний, Дуб Ліворно |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 485 ₴









