Ширина, см: 120
Глибина, см: 57
Висота, см: 220
Колір: Артвуд світлий / Білий
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП> Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 57
Висота, см: 220
Колір: Артвуд світлий / Білий
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП> Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Артвуд Світлий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 369 ₴






