Ціна за кольором:
Німфеа Альба / Дуб Аппалачі - 2887 грн
Дуб Білий - 3533 грн
Глибина, см: 30
Висота, см: 178
Колір: Німфеа Альба / Дуб Аппалачі / Дуб білий.
Корпус: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 15 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб білий, Дуб Ліворно, Німфея Альба, Чорний, Дуб Аппалачі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Німфея Альба |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1072 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 1776 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 247 ₴





