Цена за категорією ткании:
1 категорія - 7979 грн
2 категорія - 8445 грн
3 категорія - 8911 грн
4 категорія - 9376 грн
5 категорія - 9842 грн
6 категорія - 10307 грн
7 категорія - 10773 грн
8 категорія - 11238 грн
Ширина, см: 164
Глибина, см: 128
Висота, см: 91
Спальне місце: Ні
Ніша для речей: Є
Внутрішнє наповнення: ППУ
Матеріал оббивки: Тканина чи шкірзам
Матеріал каркасу: Шліфоване ДСП товщиною 16 мм
Матеріал інших елементів: Березова фанера 8 мм, 12 мм, 16 мм; сухий сосновий брус
ДВП: 2.5 мм
Упаковка: Гофрокартон + плівка
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Склад кухонного куточка | |
| Диван кутовий | 1 шт. |
| Комплектація куточка | |
| Короб для зберігання | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево, ДСП, фанера |
| Обивний матеріал | Велюр, Мікрофібра, Вінілштучшкіра |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1640 мм |
| Глибина куточка | 1280 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 910 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність короби для зберігання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 9 900 ₴









