
Комод Вулик В954 / В1154 / К954 / К1154, Дом
4 100 ₴
- В наявності
- Код: 090314
Ширина, см: 95 / 115
Глибина, см: 38
Висота, см: 80
ДСП фасад: Білий, Дуб крафт золотий, Дуб крафт білий
ДСП корпус: Білий, Дуб крафт золотий, Дуб крафт білий
Каркас: Ламінована ДСП 18 мм
Фасад: Ламінована ДСП 18 мм
Торці: Оброблені пластиковою кромкою ПВХ товщиною 0.5 та 2 мм
Направляючі: Телескопи
Додаткова комплектація: Доводчики до шухляд
Додатково по кольору: "В" - одноколірний, "К" - двоколірний
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
- ДСП +10% до ціни (під замовлення):
Симфонія, Дуб молочний, Сірий, Горіх лісовий, Дуб клондайк, Індастріал, Венге магія, Дуб сонома трюфель, Дуб сонома, Аляска, Кашемір, Дуб крафт сірий, Антрацит, Блекрок, Дуб кортона, Дуб осло
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Сонома Трюфель, Антрацит, Аляска, Горіх лісовий, Крафт білий , Дуб сонома, Дуб крафт золотий, Дуб сонома + трюфель, Білий, Сірий, Дуб молочний, Дуб Клондайк, Венге магія |
| Виробник | ДОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 95 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 80 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 4 100 ₴









