Ширина, см: 141
Глибина, см: 30
Висота, см: 142
Колір: Німфеа Альба
Корпус: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 30
Висота, см: 142
Колір: Німфеа Альба
Корпус: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 10 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Німфея Альба |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Німфея Альба |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1410 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 1420 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 416 ₴






