Додаткова комплектація:
Шухляди (2 шт.) - 1441 грн
Глибина, см: 193
Висота, см: 65
Спальне місце, см: 80х190
Колір: Венге магія, Дуб сонома, Німфея альба, Дуб трюфель, Горіх, Дуб крафт золотий
Ламелі та матрац: Матрац у комплект не входить, комплектуєтся ДСП щитом
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ламінована ДСП |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Дуб сонома, Горіх, Німфея Альба, Дуб крафт золотий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Дно ліжечка | ЛДСП |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 193 см |
| Глибина дитячого ліжка | 84 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 65 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 473 ₴





