Ширина, см: 83
Глибина, см: 60
Висота, см: 75
Колір: Венге магія, Дуб сонома, Німфея альба, Дуб трюфель, Горіх, Дуб крафт золотий
Корпус: ДСП
Стільниця: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 60
Висота, см: 75
Колір: Венге магія, Дуб сонома, Німфея альба, Дуб трюфель, Горіх, Дуб крафт золотий
Корпус: ДСП
Стільниця: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 830 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Венге магія, Горіх, Дуб трюфель, Німфея Альба, Дуб крафт золотий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 614 ₴




