Ширина, см: 190
Глибина, см: 58
Висота, см: 218
Колір: Юкон, Дуб корабельний
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 58
Висота, см: 218
Колір: Юкон, Дуб корабельний
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП + Дзеркало
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Сірий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1900 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Висота | 2180 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 402 ₴







