Ціна ліжка за розміром спального місця:
160х200 см - 4911 грн
180х200 см - 5309 грн
Глибина, см: 213
Висота, см: 120
Спальне місце, см: 160х200, 180х200
Колір: Попелястий / Графіт, Попелястий / Дуб борас
Ламелі та матрац: У комплект не входять
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП + Тканина
Підйомний механізм: Ні
Ніша для білизни: Ні
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт, Коричневий, Сірий |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 213 см |
| Ширина ліжка | 168 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 120 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
| Узголів'я | Так |
| Ізножье | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴







