Ширина, см: 164
Глибина, см: 52
Висота, см: 88
Колір: Німфея альба / Морське дерево вінтаж
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Направляючі: Повного висування
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 52
Висота, см: 88
Колір: Німфея альба / Морське дерево вінтаж
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Направляючі: Повного висування
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Німфея Альба, Морское дерево |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 164 см |
| Глибина комода | 52 см |
| Висота комода | 88 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 027 ₴





