Ширина, см: 86
Глибина, см: 40
Висота, см: 48
Колір: Німфея альба, Дуб артизан
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
Глибина, см: 40
Висота, см: 48
Колір: Німфея альба, Дуб артизан
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Німфея Альба, Дуб артезіан |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 860 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 480 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Сидіння для взування | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 218 ₴









