Ціна за кольором:
Дуб артизан / Антрацит - 4255 грн
Дуб білий / Чорний - 4606 грн
Глибина, см: 32
Висота, см: 203
Колір: Дуб артизан, Антрацит / Дуб білий, Чорний
Корпус: ДСП
Фасад: ДСП
Направляючі: Повного висування
Упаковка: Гофрокартон
Гарантія: 18 місяців
УВАГА! Відтінок товару на фото може відрізнятись від реального залежно від налаштувань Вашого монітора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 2030 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Дуб артезіан |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 785 ₴









